Fairway karetní hra solitaire

Jste-li fandou klasických karetních her, nesmí vám uniknout horká novinka Fairway Solitaire blast. Jedná se o remix původního solitare s mnoha novými prvky a rozšířenými možnostmi. Ve hře se budete jednoduše orientovat a cítit jako doma, zároveň si užijete nového rozměru a přístupu ke hře.

Solitaire Fairway Blast

Cílem této hry je vyčistit celou herní plochu od veškerých karet.Toho docílíte pomocí přesouvání balíčků karet a jejich kategorizaci od nejvyšší po nejnižší. Přitom barva karet se musí lišit ob jednu (červená,černá,červená,černá). Koncepčně vychází Solitaire Fairway Blast z klasického Windows Solitaire.

Co je ovšem na této hře zajímavé je, že složení herní plochy se liší na každém levelu. Hra je strukturovaná na úrovně, přičemž se každá skládá z odlišné plochy. V praxi to znamená že každé kolo je jedinečné, a hrací plocha vypadá naprosto odlišně, než u úrovně předchozí.

Další poměrně zajímavou novinkou, je přítomnost různých nástrojů, kterými můžete efektivně měnit průběh hry (například nastražení bomby vedle různých karet a balíčků a jejich odbouchnutí, nebo dokonce odstranění řádků karet podobně jako u kostiček v Tetrisu). Tyto přídavky naprosto mění úroveň hry a poskytuje úplně nový zážitek ze hry. Hru si bohužel zatím můžete užít pouze na Androidu.

Pokud jste už znaveni klasickým solitérem, není sebemenší problém si trochu okořenit a ozvláštnit hru naprosto novou a neokoukanou verzí. Novinky v podobě různých nástrojů na manipulaci s kartami přidávají novou dimenzi hraní. Chcete-li se dozvědět více o hře, podívejte se na následující trailer a zahrajte si Fairway karetní hra solitaire ještě dnes.

U tohoto článku nemůžete přidávat komentáře.