Jaké muzikály frčí v Praze

Máte rádi muzikály? Marně hledáte aktuální a zajímavé informace? Pak máme dobrou zprávu! Navštivte nově vzniklý projekt Muzikály Praha a vyhledejte si ceny vstupenek, termíny představení, obsazení atd. Muzikály jsou velice populární kulturní akcí, která lidstvo doprovází již mnoho let a vznikly v USA konkrétně v New Yorku z různorodých kořenů, kde je mix složek operety a singspiel, revue. Jako první je označován Show boat (Loď Komediantů) a pochází z roku 1927. Kromě chytlavých písní obsahuje i příběhy jednotlivých herců, kteří putují po Mississippi a řeší rasové otázky v americké společnosti. Muzikál Show boat spustil lavinu dalších úspěšných i méně úspěšných muzikálů. Každý rok se objeví několik světově uznávaných muzikálů, které osloví celý svět a stanou se legendami.

Muzikál Adamsova rodina

Muzikál včetně postav vymyslet v roce 1938 Charles Addams, který až do svého úmrtí kreslil bizarní postavy do populárního časopisu The New Yorker. Adamsova rodina je satirickým protikladem klasické americké rodiny, která má ráda černý a strašidelný humor. S okolním světem si moc dobře nerozumí a ostatní je často považují za blázny, kterých se bojí. Oblíbený hraný seriál vznikl až v roce 1960, kde poprvé dostávají jména členové rodiny,. Jména jim vydržela dodnes. Seriál má 64 epizod, které se vysílaly v letech 1964 až 1966. O necelých deset let později vzniká další populární seriál, tentokrát kreslený, vysílaný v letech 1973 až 1975. Natočeny byly i dva celovečerní filmy a to v roce 1991 a 1993.

Pakliže můžeme doporučit, navštivte muzikál Fantom Opery se strhující a dojemným příběhem tragické lásky.

Muzikály 2015 Vám přinesou spoustu lákavé zábavy na celý rok 2015. Na své si zcela jistě přijdou všichni bez rozdílu pohlaví a věku. Přejeme Vám příjemnou zábavu ve společnosti těch nejlepších muzikálů.

Napsat komentář